Valgomojo baldai mažai patalpai

ValgomiejiValgomajame praleidžiame itin daug laiko – čia vakarieniaujame su šeimos nariais ir mėgaujamės kavos puodeliu su svečiais. Kiekvienas šeimininkas ieško kokybiškų, stilingų ir funkcionalių baldų. Jei ši patalpa itin erdvi, galite įgyvendinti įvairius dizaino sprendimus. Deja, mažo valgomojo baldai kelia daug klausimų – kaip pasiekti funkcionalumo ir estetikos dermės? Visais atvejais pirmenybę skirkite žinomų gamintojų, aukštos kokybės medžiagų baldams, kurie atrodys stilingai ir bus patogūs naudoti.

Efektyvus erdvės išnaudojimas

Valgomojo baldai privalo atitikti bendrąją būsto atmosferą ir derėti prie namų stiliaus. Priklausomai nuo konkrečių pageidavimų, pirkėjai gali rinktis tiek standartinius valgomojo komplektus, tiek individualiai gaminamus baldus, kurie suprojektuojami pagal konkrečius pageidavimus. Pastarasis sprendimas užtikrina efektyvų mažo valgomojo erdvės išnaudojimą. Tam tikrais atvejais galima rinktis baldus transformerius, kurie užtikrina optimaliausius rezultatus, pvz., nedidelis valgomojo stalas, esant reikalui, gali išsilankstyti į didelį ir platų stalą, prie kurio sutilps visa šeima.

Svarbiausias baldas – valgomojo stalas

Svarbiausias valgomojo baldas, nepriklausomai nuo to, kokio dydžio yra patalpa – stalas. Šiuo atveju reikėtų vengti itin plataus ir didelio gaminio, kadangi jis užgriozdins valgomąjį, be to, jame bus nepatogu judėti. Interjero specialistai rekomenduoja rinktis tokio dydžio stalą, kad prie jo pristūmus kėdes, nuo sienos liktų 1–1,5 metro atstumas. Idealiausias stalo plotis – 90–100 cm. Siauresnis stalas nėra patogūs maisto sudėjimui (jausite erdvės trūkumą), o platesnis apriboja bendravimą su svečiais ar šeimos nariais. Iš kitos pusės, jei standartinis valgomojo stalas yra per platus, optimalesnis sprendimas – sulankstomas baldas. Taip būsite tikri, kad reikalui esant iš mažo baldo galėsite sukonstruoti didelį.

Įvertinkite baldų gamybines medžiagas

Atsakingai rinkitės baldų gamintoją ir pardavėją. Lietuvių įvertintas Baltic baldų centras siūlo pripažintų gamintojų baldus, užtikrinančius ilgaamžę ir patikimą eksploataciją. Šių baldų gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos, taikomos modernios gamybos technologijos ir konstrukciniai sprendimai. Tiesa, konkreti medžiaga reikalauja skirtingų priežiūros sąlygų. Pvz., natūralios medienos baldai bijo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių, stiklo sprendimai yra atsparūs aplinkos poveikiui, tačiau ant jų matosi dėmės ir nešvarumai, todėl tokius baldus teks dažniau valyti. Rekomenduojame iš anksto pasidomėti konkretaus baldo priežiūros sąlygomis ir naudoti gamintojo ar pardavėjo nurodytas valymo priemones.