Geriausi plaukų produktai ir grožio patarimai

Sausi, trapūs ir pažeisti plaukai

ParduotuvėSausi ir pažeisti plaukai lūžinėja dėl lūžinėjimo, drėgmės trūkumo ir per didelio karštų plaukų formavimo priemonių naudojimo. Sprendimas: Naudokite tinkamus produktus reguliariai. Rinkitės specialiai sausiems plaukams skirtus šampūnus ir kondicionierius. Nenaudokite per daug produktų vienu metu. Taip pat galite pabandyti užsiauginti plaukus – tai padės išvengti lūžinėjimo ir pažeidimų. Kartkartėmis naudokite plaukų priežiūros priemones, kad plaukus papildomai sudrėkintumėte. Jei norite plaukams suteikti papildomos energijos, bet per dažnai jų neplauti, verta rinktis kondicionierių. Investuokite į geros kokybės plaukų šepetį ir plaukų džiovintuvą su geru oro srautu.

Retėjantys plaukai

Retėjantys plaukai yra rimta problema, dažnai pasitaikanti dėl amžiaus, hormoninių pokyčių ir tam tikrų vaistų. Sprendimas: Įsitikinkite, kad sveikai maitinatės, geriate pakankamai vandens ir pakankamai miegate. Jei nesusiduriate su jokiomis iš šių problemų, taip pat galite pabandyti naudoti plaukų aliejų. Jie puikiai padidina kraujo pritekėjimą į galvos odą, o tai gali padėti išvengti plaukų slinkimo. Taip pat galite išbandyti vitaminų turtingą šampūną ir kondicionierių, kurie yra specialiai sukurti plaukų slinkimo prevencijai. Šiuose produktuose paprastai yra biotino, silicio dioksido ir kitų sveikus plaukus skatinančių vitaminų. https://vitrinapro.lt/ daugiau informacijos.

Slenkantys plaukai

Jei jūsų plaukų galiukai sausi ir lūžinėjantys, galite apsvarstyti plaukų priežiūros priemones. Jos yra tarsi giluminis kondicionierius, kuris padengia plaukus eteriniais aliejais, palikdamas juos neįtikėtinai stiprius ir sudrėkintus. Plaukų galiukus taip pat galite tepti serumu, kad sumažintumėte plaukų garbanojimąsi ir suteiktumėte jiems blizgesio. Jei plaukai ilgesni, galite pabandyti juos sušukuoti pusiau į viršų, pusiau į apačią – taip atkreipsite dėmesį į savo gražias sruogas. Jei turite garbanotus plaukus, yra daugybė produktų, kurie padės sutramdyti garbanas, suteiks daugiau blizgesio ir padidins apimtį. Tik nepamirškite skaityti etikečių ir rinkitės produktus, praturtintus drėkinamaisiais ir maitinamaisiais ingredientais, kad plaukai būtų sveikesni ir stipresni.

Suskilinėję plaukų galiukai

Suskilinėję plaukų galiukai yra dažniausia plaukų problema. Sprendimas: Prieš džiovindami ir formuodami plaukus, naudokite nuo karščio apsaugančius purškiklius. Būtinai venkite šukuoti drėgnus plaukus. Taip pat galite pabandyti naudoti argano arba kokosų aliejų, kad sudrėkintumėte plaukus ir išvengtumėte plaukų galiukų skilinėjimo. Jei jūsų plaukai sausi, vieną ar du kartus per savaitę naudokite plaukų kaukę, kad grąžintumėte sruogoms drėgmę. Kartą per savaitę naudodami drėkinamąjį šampūną ir kondicionierių taip pat galite išvengti plaukų galiukų skilinėjimo.