Sodo priežiūra

TraktoriaiArtėja pavasaris, šaltį pamažu keičia šiluma, o visų mūsų akys krypsta į gamtą. Kai viskas sužaliuoja, norisi kuo greičiau ištrūkti iš miesto pinklių ir nulėkti ten, kur kvepia šviežia žole, o lapų pumpurai skleidžiasi it patrakę. Tačiau tikrai nereikėtų pamiršti, kad gamta suteikia malonumus, o mes savo ruožtu turėtume ja rūpintis ir puoselėti. Jei turite sodą, sodybą ar bent jau nedidelį žemės sklypą prie savo namų, būtinai pasirūpinkite, kad jūsų veja visuomet būtų nepriekaištinga. Tačiau kaip tai padaryti? Tinkamai priežiūrai, reikia ir tinkamų įrankių. Galbūt nuskambės keistai, tačiau net ir nedideliam žemės sklypui geriausią priežiūrą gali pasiūlyti sodo traktoriukai. Būtent tai ir mėginsime jums paaiškinti šiame straipsnyje – kodėl geriau rinktis ne trimerį ar paprastą žoliapjovę, o modernų sodo traktoriuką.

Sodo traktoriukų našumas

Laikais dabartiniame pasaulyje yra svarbus kaip niekada. Todėl tikrai nenorite jo švaistyti niekams. Ar galėtumėte pasakyti, kad pjauti žolę yra vienas malonumas ir norite tai daryti bent 2-3 valandas, kiekvieną savaitę? Šviežiai nupjauta žolė – tikras malonumas, su tuo niekas nesiginčija, tačiau pats procesas nėra labai romantiškas. Jei žolę pjausite su rankiniu trimeriu, užtruksite bent kelias valandas kol nupjausite net ir nedidelį žemės plotą. Be to, tai gali pareikalauti ir nemažos fizinės ištvermės, todėl jei nesate stipruolis ar prie ūkio darbų pratęs žmogus, jums gali paskausti nugarą ir rankas.

Labai panaši situacija ir su stumdomomis žoliapjovėmis – su jomis daug vargo, daug sugaišto laiko. Jei žoliapjovė benzininė, ji gali judėti gana mobiliai ir dirbti efektyviai, tačiau jei ji elektrinė – vargsite ne tik su pačia žoliapjove, bet ir su laidais, kurie lydės jus po visą sklypą.

Visiškai kitoks darbas laukia tuo atveju, jei į savo arsenalą pasitelksite sodo traktoriuką. Sodo traktoriukai yra pati efektyviausia ir komfortabiliausia priemonė pjauti žolę. Žinoma, jie kainuoja kur kas daugiau, nei įprastos žoliapjovės, tačiau pagalvokite apie visą laiką kurį sutaupysite, bei prakaitą, kurio jums neteks lieti.