Šiek tiek apie nosies korekciją

Nuo prigimties negražią nosį turinčiam žmogui visai nereikia nešti šio kryžiaus ir galvoti, kad „toks jau jo likimas“. Paskaitykite čia http://www.tautrimas.com/nosies-operacija–nosies-korekcija ir sužinokite, kad nosies korekcija gali išgelbėti daugybę nosių ir jų savininkų.

Kaip atliekama nosies korekcija

TautrimasPaprastesnė nosies korekcija atliekama per nosies apačia, įpjovus tik keliose vietose ir neatkėlus visos nosies odos. Yra daromi keli pjūviai ir pašalinama tam tikra nosies kremzlinio audinio. Tuomet žmonės lieka laimingi ir tikrai su puikiais veidais. Tokia korekcija greičiau leidžia džiaugtis ir rezultatais. Kitais atvejais, nosies korekcija gali būti daroma ir per atvirą pjūvį. Tada būna ilgesnis gijimas, tačiau ir rezultatai įspūdingesni.

Kam nusiteikti

Kartais mes labiausiai bijome to, apie ką nieko nežinome. Tad ir plastinę operaciją mielai sau pasidarysianti mergina galbūt bijo jos dėl to, kad nieko nežino. Nusiteikti pirmiausiai reikia laisvadieniams. Priklausomai nuo operacijos sunkumo, gali tekti praleisti dieną ar kelias ligoninėje, kurioje atliekama operacija. Dažniausiai tai yra privatūs estetinės chirurgijos centrai. Taip pat reikia galvoti apie tai, kad po operacijos irgi reikės turėti atostogas nuo darbų. Pirmieji turbūt pradės dirbti laisvai samdomi darbuotojai, kurie tiesiog dirba iš namų. Vėliau pradės dirbti ir kiti. Gali tekti ilsėtis ir sveikti nuo savaitės iki mėnesio. Dar reikia nusiteikti, kad operacijos metu gausite narkozę. Taigi, nieko nejausite,pajusite apsvaigimą, o prabusite jau prie operacinės, ir viskas bus baigta.

Kada ji reikalinga

Kartais mes nedrįstame analizuoti savo problemų. Psichologai liepia priimti save tokį, koks esi. Todėl kartais žmonės, turintys deformuotas nosis, jaučiasi tarsi nedori, sukčiaujantys ir nedirbantys to savo „priėmimo savęs koks esu darbo“, jaučiasi kalti vien dėl to, kad pasvajoja apie plastinę operaciją. Išties, rekomenduojama ją darytis tada, kada nosis išeina iš normalumo ribų ir verčia nuolat jauti diskomfortą. Geriausia yra nueiti į konsultaciją su estetinės chirurgijos meistru ir pasikalbėti apie savo atvejį – ar chirurgas rekomenduotų darytis plastinę operaciją? Gal tai ir padės nuspręsti.