Namų aptvėrimui – skirtingų rūšių tvoros

SkigardTvora – neatsiejama nuosavo namo ar sodo dalis, kuri įrėmina teritoriją bei gali papuošti aplinką. Tvoros gali būti pagamintos iš skardos, įvairių metalų, medienos ar net būti tinklinės. Prieš renkantis tvorą svarbu nuspręsti, kokia bus tvoros paskirtis: ar apsauganti jūsų teritoriją, ar skirta tik vizualiam apsitvėrimui. Vienas populiariausių tvorų pasirinkimų – mažai priežiūros reikalaujanti metalinė tvora. Dažniausiai tokios tvoros būna nedidelio aukščio, tačiau ilgaamžės ir pakankamai praktiškos. Metalinės tvoros yra atsparios aplinkos veiksniams kaip vėjas, lietus ar sniegas. Kadangi jos yra pagamintos iš metalinių strypų, konstrukcijos yra atsparios mechaniniams pažeidimams. Pačiomis patvariausiomis tvoromis yra įvardijamos monolitinės tvoros. Šios tvoros gali būti įvairių skirtingų stilių: nuo klasikos iki modernių tvorų. Taip pat metalinės tvoros yra dėkingos dėl savo atsparumo rūdijimui, o jų prižiūrėti beveik nereikia. Jeigu yra poreikis, tokią tvorą galima nudažyti bei padengti šaltuoju cinku.

Norintiems sutaupyti yra rekomenduojamos skardinės tvoros. Jos yra gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir puikiai išsilaiko netgi visiškai neprižiūrimos. Lengvai sumontuojamos yra žaliuzinės tvoros, o kone visų tvorų gamintojai suteikia papildomą paslaugą – pačių tvorų montavimą ir, reikalui esant, minimalią priežiūrą. Taip pat šios tvoros puikiai tinka norint sukurti nepermatomą ir sunkiai prieinamą erdvę aplinkiniams. Jums patinkančio dizaino tvoras galite įsigyti tokiose interneto svetainėse kaip „Norgeskigard“.

Tinklinės tvoros suteikia itin estetišką vaizdą namui arba sodui. Šios tvoros medžiagos ir montavimo darbai nėra brangūs, todėl tokia skigard tvora įvardijama kaip turinti geriausią kainos ir kokybės santykį. Tinklinė tvora yra naudojama pasienio punktų ženklinime ir apsaugai. Šios tvoros pasižymi puikia apsauga ir ilgaamžiškumu, o gaminamos yra iš vos penkių centimetrų vielos.