Ko prireiks nuomojantis mikroautobusą?

Mikroautobusų nuoma VilniujeMikroautobusų nuoma Vilniuje yra populiari paslauga visais metų laikais. Šalies sostinėje yra ne vienas mikroautobusų nuomos punktas, tačiau vienas populiariausių tinklalapių, kuriuose įvairūs asmenys nuomoja šią transporto priemonę – transrent.lt. Čia galite išsinuomoti mikroautobusus kartu su vairuotoju ar be jo. Įmonė siūlo nuo šešių iki dvidešimties vietų mikroautobusus, kuriuose įrengti oro kondicionieriai, DVD sistema, mikrofonas. Taip pat galite pasirinkti skirtingų gamintojų mikroautobusus jums palankiomis kainomis. Nepamirškite atsižvelgti į nuomos sąlygas, siūlomas kainas, galimas nuobaudas ir mėgaukitės sėkminga kelione. Taigi, ko reikės prieš išsinuomojant mikroautobusus Vilniuje?

  1. Jūsų vairuotojo pažymėjimo prireiks tokiu atveju, jei pats vairuosite transporto priemonę. Jei mikroautobusų nuoma Vilniuje jums priimtina dėl transporto nuomojimo su vairuotoju, priklausomai nuo agentūros, šio dokumento jums gali neprireikti.
  2. Bet kokio kito asmens tapatybę liudijančio dokumento, kuris garantuotų jūsų patikimumą ir nuomos punktui užtikrintų garantiją.
  3. Priklausomai nuo susitarimo, turėsite sumokėti užstatą tam, kad nelaimingo atsitikimo ar, pavyzdžiui, specialiai apgadintos transporto priemonės atveju, būtų kompensuota padaryta žala.
  4. Jeigu mikroautobusą vairuosite pats, būsite atsakingas už jo techninę būklę, švarą ir, prireikus, turėsite papildyti langų skysčio, tepalų. Nepamirškite būti drausmingas ir tvarkingas vairuotojas tam, kad agentūrai nereikėtų palikti jūsų sumokėto užstato.
  5. Sumokėti nuomos mokestį, kuris priklauso nuo mikroautobuso modelio, dydžio, kelionės trukmės ir kitų faktorių.
  6. Susipažinti su transporto priemonės galimu nuvažiuoti atstumu per vieną parą, tuo atveju, jei vairuosite pats.

Jeigu norite keliauti atsipalaidavę, mėgautis mikroautobuse rodomais filmais, naudotis kitais privalumais bei patogumais, nedvejokite ir pasirinkite ne tik nuomos, bet ir vairuotojo paslaugą net jei tai kainuos truputį daugiau.