Kaip puošiami automobilių langai

Skirtingi automobilių stiklai atrodo skirtingai. Priekinis paprastai būna švariausias, jį visą laiką tvarko valytuvai. Galinis stiklas gali būti išvagotas išilgų juostelių – mažų laidų, kuriais žiemą teka šiluma. Šoniniai langai gali būti paprasti, tamsinti arba puošti įvairiomis dekoracijomis. Jeigu norite, kad jūsų automobilių stiklai atrodytų tikrai jums tinkamai, susipažinkite su būdais, kaip galima puošti automobilio langus.

Tamsinti langai

Auto stiklaiVienas populiariausių būdų, kaip gali įprasti automobilių stiklai virsti kitokiais nei visada, tai yra langų tamsinimas. Paprastai tai yra tiesiog skaidrios tamsios plėvelės užklijavimas ant langų. Tamsinami galiniai, šoniniai langai, priekinis stiklas negali būti tamsinamas. Taip yra daroma dėl privatumo ir kartais tam, kad nešviestų labai stipriai saulė per langus tiesiai keleiviams į akis. Su langais yra viskas paprasta, jie perduoda mums šilumą ir saulės spindulius, mes per juos viską matome. Per tamsintą stiklą taip pat viskas gerai matosi iš vidaus, tik vaizdas yra tamsesnis. Tuo tarpu iš išorės beveik nesimato nieko ir tai yra gerai. Tai yra būtent toks efektas, kokio nori žmonės, kurie tamsina langus. Privatumas nėra išskirtinis dalykas. Kai kurie žmonės yra intravertai ir jie tiesiog nemėgsta, kai būna puikiai matomi per langus, norisi kažkaip keliauti mažiau pastebimai. Taigi, važiuodami su kemperiu ar autobusu, jie tikrai užsitrauktų užuolaidas. Lengvuosiuose automobiliuose langai paslepiami tiesiog juos tamsinant, o ne kabinant masyvią užuolaidą.

Lipdukai ant stiklų

Dar vienas būdas pakeiti įprastą savo langų prigimtį, tai klijuoti ant jų lipdukus. Būna tokios plastikinės skaidrios plėvės, kurias žmonės klijuoja ant langų. Tada jos nėra tikrieji lipdukai, nes tokią gumą ant lango paprastai laiko tik vienas per centrą esantis ir vakuumą sudarantis laikiklis. Iš išorės tos plėvės lai turėti ir kokius nors piešinėlius. Taigi, tai yra geras ir malonus dalykas vaikučiams, kurie važiuodami gale gali matyti ant langų meškiukus ar kokius nors mėgstamus personažus.

Žaislai ant palangių

Tiek ant priekinio, tiek ant galinio stiklo kartais yra dedami žaisliukai, kurie leidžia matyti dar daugiau žaismės. Tie žaisliukai paprastai yra specialūs, skirti būtent automobiliui. Jie gali būti pagaminami iš įvairių skirtingų dalykų, bet dažnai būna tiesiog pliušiniai. Išskirtinis automobilių palangėms skirtų žaisliukų tipas – tai minkšti gyvūnėliai, kurie mašinai važiuojant, judina galvą. Ta galva būna taip pritvirtinta, kad reaguotų į krustelėjimus.