Kokį dulkių siurblį pirkti?

SiurbliaiDaugelis net neįsivaizduoja savo namų be tvarkos palaikymo pagalbininko. Tai – dulkiu siurblys. Šiuo metu gamintojai pristato vis daugiau ir daugiau įvairių dulkių siurblių, kurie palengvina mūsų namų tvarkymą. Kai yra tokia galybė prietaisų, kaip išsirinkti geriausią, kad nusipirkus galėtumėte džiaugtis švara?

Dulkių siurbliai skirstomi į sauso ir šlapio valymo. Pastarieji įsigyjami ne taip dažnai. Jie skirti šlapiam grindų paviršių valymui. Tuo tarpu sauso valymo yra mums įprasti dulkių siurbliai, kurie populiariausi. Jie taip pat skirstomi į tam tikras kategorijas. Pavyzdžiui, yra maišeliniai dulkių siurbliai. Didžiausias privalumas – maža kaina. Tokiu dulkiu siurbliu galima siurbti įvairius paviršius. Taip pat pasižymi higieniškumu, nes visi nešvarumai patenkantys į maišelį, ten ir lieka. Išmetant reikės sandariai uždaryti maišelį ir jokio dulkių patekimo į patalpą nebus. Taip pat prie privalumų galima priskirti ir tylų veikimą. Tačiau yra ir trūkumų. Maišeliai kainuoja, todėl tai papildomos išlaidos, nes popierinio maišelio negali panaudoti antrą kartą. Toks siurblys pakankamai didelis. Didžiausias trūkumas – nesurenkami maži nešvarumai. Kitas pasirinkimas – cikloniniai dulkių siurbliai. Jie išpopuliarėjo tik šiame amžiuje, maišeliniai atsirado 1901 metais. Didžiausi privalumai susiję su tuo, kad juos lengva valyti. Taip yra dėka technologijos, kuri užtikrina, kad visi nešvarumai surenkami į plastikinę talpą. Nešvarumus tiesiog išpurtote ir galite praplauti paprastu vandeniu. Jokių maišelių nereikia naudoti, tad tai taupus variantas. Yra tokie cikloninių siurblių modeliai, kurie turi daug įmontuotų ciklonų ir tuomet net mažiausios dulkės gali būti surenkamos. Iš trūkumų galima paminėti, kad tai gali būti netinkamas siurblys, jei sergate astma ar turite alergijų, nes iškratant bus kontaktas su dulkėmis ir nešvarumais. Didžiausias trūkumas – kaina. Ji aukštesnė, nei paprastų siurblių, kuriems perkami maišeliai. Vis dėl to, toks dulkiu siurblys gali būti geras pasirinkimas, nes sutaupoma ant maišelių.

Kokį siurblį pasirinkti, priklauso nuo tam tikrų pirkėjo lūkesčių. Reikia atsižvelgti į individualius poreikius ir finansines galimybes. Geras siurblys kainuoja brangiau, tačiau leidžia vėlesnes išlaidas sumažinti, kai tuo tarpu įsigijus pigų, vėliau paaiškėja, kad reikalingos papildomos išlaidos. Pagalvokite, kokie jums kriterijai svarbiausi ir atsižvelkite į savo sveikatą. Nepamirškite, kad namų švara labai svarbi sąlyga, kad jūsų sveikata būtų gera. Ypatingai, jei turite mažų vaikų ar gyvūnų, tai namų tvarkymas tikrai aktualus. Džiaugtis švariais namais – didžiulis džiaugsmas.