Kaip rinktis komercines patalpas?

Patalpų priežiūraVerslui vykdyti ir plėtoti labai svarbios tinkamos patalpos, todėl ieškoma įvairių vietų, kur galima būtų įkurti biurus. Įvairių komercinių patalpų pardavimaas Vilniuje labai sparčiai auga, o norinčių įsigyti kasmet tik daugėja. Į ką reikia atkreipti dėmesį norint pirkti ar nuomotis verslui tinkamas patalpas?

Vieta vykdyti komercinę veiklą yra labai svarbi. Priklausomai nuo vykdomos veiklos pobūdžio, reikia parinkti tinkamą vietą. Kai kuriems verslams reikalingos patalpos kaimo ar mažų gyvenviečių vietovėse, o kitiems verslo plėtojimui būtina įsigyti ar nuomotis patalpas, kurios yra didžiuosiuose šalies miestuose. Renkantis tinkamą vietą, reikia gerai apsvarstyti visus už ir prieš argumentus, nes tik gera vieta gali lemti, kad tinkamai bus vystomas jūsų verslas. Tai reiškia, kad priklausomai nuo veiklos pobūdžio, jums reikia pasirinkti strategiškai patogią vietą darbuotojams, klientams ir tiekėjams. Jei tai verslas, kuriam būtini dideli pirkėjų srautai, tarkim, parduodate maisto produktus ar teikiate kompiuterių remonto ar programavimo paslaugas, tai žinoma, kad patogiausia vieta bus mieste. Norint turėti patogioje vietoje biurus, reikia rinktis mieste esančius svarbiausius rajonus, kurie nėra labai nutolę nuo miesto centro ar senamiesčio, o dar geriau, jei turite galimybę įsirengti komercines patalpas miesto centre ar senamiestyje. Įsitikinkite, kad netoliese yra viešojo transporto sustojimai, o šalia biuro bus patogi automobilių stovėjimo aikštelė. Tai labai svarbu, nes tiek klientams, tiek ir darbuotojams turi būti patogu atvykti, priešingu atveju nesulauksite tiek daug klientų, o darbuotojų paieškos irgi nebus itin sėkmingos.

Perkant komercines patalpas reikia atidžiai rinktis jų dydį bei įvertinti kaip patogiai išdėstytos erdvės. Pagalvokite, ko reikia biuruose? Susitikimų salės? Virtuvės? Poilsio zonos? O galbūt norite poilsiui ar susitikimams skirtos lauko terasos ant stogo? Labai svarbu įvertinti savo vykdomos veiklos pobūdį ir rinktis, tai, kas labiausiai tinka. Taip pat svarbu įvertinti ir tai, kad patalpos būtų A klasės. Kokybiška statyba leis mėgautis komfortišku darbu visais metų laikais.

Šiuo metu komercinės patalpos perkamos arba nuomojamos. Ką rinktis priklauso nuo jūsų finansinių galimybių ir poreikių. Taip pat reikėtų gerai įvertinti, kiek laiko norite vykdyti veiklą ir, kiek kainuos vienoks ar kitoks pasirinkimas. Kiekvienas pasirinkimas turi savo privalumų ir trūkumų, o jums reikia apsispręsti, kuris būdas geriausiai tiks. Kiekviena situacija yra individuli ir dėl to reikia viską įvertinus priimti individualų sprendimą.