Ką reikia žinoti apie įtempiamas lubas?

Šiuo metu įtempiamos lubos nebėra naujovė, todėl vis dažniau nusprendžiama pasirinkti tokias lubas, vietoje mums įprastų. Įvedus į paieškos langelį itempiamos lubos vilnius, rasime didelį skaičių įvairių pasiūlymų. Tai daugeliui sukelia dar daugiau problemų, nes paieškos tampa sudėtingesnėmis. Kaip iš gausybės pasiūlymų išsirinkti geriausią ir ką reikia žinoti apie tokias lubas?

Itempiamos lubos vilniusTokios lubos turi daug privalumų ir mažai trūkumų, tačiau ne visi žino, kodėl tokios lubos taip sparčiai populiarėja. Iš PVC arba poliesterio gaminamos lubos turi daug privalumų, pavyzdžiui, norėdami išgauti itin lygų lubų paviršių daugelis taip pavargsta, kad susitaiko su tuo, kad joks glaistymas ar kiti metodai nesuteiks tokio tobulo lubų lygumo. Bet jei norite turėti tobulai lygias lubas be didesnio vargo, tai rinkitės įtempiamas lubas. Jokių glaistymo, tinkavimo ar kitų nelygumų slėpimo! Galite rinktis iš įvairių spalvų, todėl norėdami galėsite turėti lygias matines ar blizgias lubas. Netgi panorėję galėsite įsirengti spalvotas lubas su įvairiausiais gražiais vaizdiniais. Pavyzdžiui, galėsite turėti lubas, kuriose vaizduojamas gražus mėlynas dangus. Galimybės tikrai neribotos, todėl norėdami išpildyti įdomius interjero sprendimus galite rinktis tokias lubas, kokių jums reikia.

Tokios lubos nėra tik gražus interjero elementas, bet ir tam tikra apsauga nuo užliejimo. Jei lubos gerai įtemptos, tai gali atlaikyti iki 100 litrų kvadratiniam metrui tenkančio vandens spaudimą, o jūs turėsite laiko sugalvoti kaip tą vandenį pašalinti ir pašalinti vandens tekėjimo priežastį. Kalbant apie praktiškumą reikia paminėti ir tai, kad tokios lubos labai greitai padaromos. Jums nereikės galvoti apie netvarką ar remonto baisumus, kurie būna, kai lubos glaistomos ir dažomos. Taip pat prie praktiškų privalumų reikia priskirti ir tai, kad įtempiamos lubos kainuoja pigiai palyginti su įprastomis. Lietuviams labai svarbi kaina, todėl tokios lubos maloniai nustebins. Jums nereiks išlaidauti, o naujomis lubomis galėsite džiaugtis labai greitai.

Reikia paminėti ir trūkumus. Didžiausias trūkumas, kad joms gali pakenkti aštrūs daiktai, nes jas lengva pradurti. Tačiau pradūrimo tikimybė labai maža. Be to, jos tinka tik šildomose patalpose. O ten kur nėra šildymo, tokios lubos netinka, nes šaltis joms pakenks.

Kaip matome, privalumų lyginant su trūkumais, yra gerokai daugiau. Tai lemia ir įtempiamų lubų populiarumą. Vis daugiau žmonių savo namuose pasirenka greitą ir pigų sprendimą turėti lygias ir gražias lubas.