Kaip išpopuliarinti interneto parduotuvę

Pažvelgus į dabartinį 1a.lt interneto parduotuvės populiarumą, sunku patikėti, kad čia kažkada irgi bvuo tik mažas prasidedantis verslas. Juk viskas taip pat prasidėjo nuo nedrąsių žingsnių ir nežinomybės, ar pavyks sukurti žmonėms reikalingą parduotuvę. Tačiau galiausiai pavyko. Kaip ir kitoms žinomoms parduotuvėms. Ir, pamatysime, dar atsiras labai daug naujų interneto parduotuvių, kurios tikrai prasiskins kelią ir bus populiarios. Tad sakyti, kad neverta kurti interneto parduotuvės, nes ši rinka jau užimta, yra absurdiška. Pamatysite, bus dar daug parduotuvių. Tad ir jums verta gal jau dabar pradėti vystyti savo e – projektą. O jeigu jį jau turite – metas galvoti apie tokią reklaminę strategiją, kuri padėtų jūsų parduotuvei būti garsiai ir lankomai.

Turėti gerą interneto prekybos nišą

Parduoda internetuNebūtinai tokią, kokia yra 1a.lt, tačiau kažkokią savo išskirtinę nišą turite atrasti ir joje būti. Nes tik tada galėsite tikrai efektyviai niveliuoti savo rinkoje. Kaip mokykloje pats sunkiausias rašinėlis būdavo laisva tema, taip ir čia jums reikia nelikti be jokių ribų. Apsibrėžkite specifiką, o geriausia, kad ji kiltų iš to, ką tikrai labai mėgstate bei mylite.

Samdyti profesionalus kolektyvui

Kai jua pradėsite plėsti rinkodarą, marketingą ir reklamą – neskaičiuokite kapeikų ir samdykite tikrus srities profesionalus. Kad būtų tikrai pritingai besielgiantys, adekvatūs ir gerai savo sritį išmanantys žmonės. Tiek IT srities atstovai, gal prižiūrintys ir tobulinantys jūsų svetainę, tiek tie, kurie rašys informaciją, kurie organizuos prekybą ar kurie užsiims reklama. Gal kartais atrodys, kad geriausia yra patiems kažką padaryti, nes atrodys ne taip ir sunku. Tačiau iš tiesų reikėtų galvoti taip: jeigu galite kam nors perleisti kažkokį darbą, perleiskite, ir perleiskite tikram srities specialistui. Tuo tarpu, darbus, kuriuos galite atlikti tik jūs, jūs ir atlikite, ir darykite tai nepriekaištingai. Tai veikiausiai bus tam tikros planavimo sritys iš viršaus.

Reklama

Užtikrinti SEO optimizaciją ir web reklamą. Tai šiek tiek skirtingi, tačiau ir panašūs kartu dalykai. Reklama leis greičiau žmonėms apie jus sužinoti, tačiau ji bus tarsi brukama, ne visiems patiks. O SEO subtilybės suteiks natūralų puslapio iškėlimą į google paieškos viršų. Plėsti akcijas į specialius tinklus – tai patarimas, norint šiek tiek paaukoti investicijai. Įvairiuose akcijų bei dovanų puslapiams pareklamavus jūsų svetainę, sulauksite labai daug dėmesio ir kartu gerės jūsų SEO paieškos rezultatai.