Kaip rūpintis dantimis, kad dantų implantų kaina būtų svarbu kuo vėliau

Nors prie jūsų galbūt yra labai gera dantų klinika, tokia kaip Centro Denticija, vargu ar svajojate, kada galėsite į ją nueiti. Mažai kas nori eiti šiaip sau pas dantistus. O juo labiau – tokioms galingoms procedūroms kaip implantavimas. Tad ir jums vertėtų apie tai pagalvoti bei pasistengti nutolinti tokias procedūras.

Kuo vėliau iškris dantys – tuo geriau

Centro denticijaNe dėl to, kad dantų implantų kaina yra nemaža, o dėl paprastų sveikatingumo normų, reikėtų stengtis kuo ilgiau išlaikyti sveikus dantis. Sveiki natūralūs dantys yra geriau negu nenatūralios intervencijos į organizmą. Kaip ir bet koks protezas, ir dantų implantai negali visiškai atitikti buvusio danties. Jie, pavyzdžiui, neturės nervų. Tad nors ir atliks kramtymo funkciją, tačiau nejausite dantimis šalčio, karščio, kietumo. Taigi, geriau visada pirmiausia stengtis užtikrinti geriausią ir sveikiausią dantų būklę, o kai dantys iškris, rinktis ilgalaikę ir kokybiškiausią alternatyvą – dantų implantus.

Kasdieniai dantų rūpybos elementai

Tad ką daryti, kad ta dantų implantų kaina rūpėtų dar ne dabar, o tolimoje ateityje? Jeigu jūsų dantys yra labai linkę į kariesą, gedimus, lūžius, tada laikas, kada teks dėtis implantus, ateis gana greitai. Tačiau kasdienė priežiūra gali smarkiai pagelbėti, norint turėti sveikesnius dantis. Pirmiausia, reikėtų atidžiai valytis dantis. Keisti dantų šepetėlius, kad jie tikrai efektyviai dirbtų savo darbą. Naudoti jums tinkančią dantų pastą, vengti balinančios, nes ji kenkia dantims, o ne padeda. Valytis dantis visada, kada tik galite, po maisto. Neužkandžiauti tarp valgymų, nes tada dantys ir vėl pasidengia maisto apnašomis, kurias rūgštys skaido apie 30 minučių burnoje, per tą laiką yra pažeidinėjamas dantų emalis, atsiranda kariesas. Stengtis nevalgyti daug cukraus, gliukozės skaidymas yra pats kenksmingiausias dalykas dantims. Galiausiai, verta nerūkyti, sveikai maitintis, užtikrinti organizmo imunitetą, atsparumą.

Reti dantų priežiūros elementai

Taip pat reikėtų pagalvoti ir apie apsilankymą pas odontologą bent kartą per metus, jeigu niekas negenda. Jeigu dantys dažnai genda – kas kelis mėnesius. Praverstų ir kasmet atliekamas akmenų nuo dantų šalinimas.