Naujos tapetų kolekcijos ir jų derinimo sprendimai

TapetaiViena populiariausių namų apdailos priemonių – tapetai. Pastaraisiais metais vis garsiau kalbama apie šio pasirinkimo privalumus – naujos tapetų kolekcijos ir originalūs dizainerių sprendimai įgyvendina originaliausias interjero vizijas, nepriklausomai nuo to, ar namuose pirmenybę skiriate klasikai, ar ieškote modernizmo vėjų. Tiesa, ekspertai ragina neskubėti ir primena: tapetus reikia rinktis atsakingai – blogai priimtas sprendimas gali sudarkyti interjerą, todėl tokiuose namuose jausitės nejaukiai ir nemaloniai, negalėsite pailsėti ir atsipalaiduoti.

Raštų ir spalvų skirtumai

Interjero dizaineriai teigia, kad renkantis tapetus būtina atsižvelgti į būsto atmosferą, dominuojančias baldų spalvas ir net jų formas. Be to, tinkamai parinkti sprendimai gali vizualiai padidinti arba sumažinti gyvenamąją aplinką, suteikti jai daugiau ramybės, arba, priešingai, spinduliuoti energiją ir gyvybę. Jei norite padidinti erdvę, rinkitės smulkius raštus ir šviesas tapetų spalvas. Aukštesnių lubų įspūdį padės sukurti vertikalios juostos. Horizontalių raštų tapetai prailgins patalpą, todėl kambarys atrodys erdvesnis. Jei gyvenamoji aplinka itin didelė, todėl norite jai suteikti daugiau jaukumo, rinkitės stambių raštų tapetus.

Rinkdamiesi tapetus nepamirškite įvertinti jų spalvos. Venkite margumyno, kadangi aplinka gali tapti chaotiška. Jei abejojate, pasitarkite su profesionaliais dizaineriais. Visais atvejais siūlome laikytis kontrasto principo – tamsiam kambariui tiks pastelinių tonų tapetai, o šviesi erdvė derinama su ryškiais raštais, kurie sugeria dalį šviesos. Siekiantiems daugiau gyvybės ir žaismės siūlome akcentinius tapetus, kurie paprastai klijuojami tik ant vienos sienos ar jos dalies, pvz., už sofos. Toks sprendimas tiks kambariams, kurių visos sienos dažytos.

Rinkitės kokybę ir profesionalumą

Neginčijamas tapetų pasirinkimo aspektas – gaminių kokybė. Rinkitės aukštos kokybės tapetus, kuriais džiaugsitės ne vienerius metus. Siūlome apsilankyti internetinėje Domus galerija svetainėje – čia parduodami žinomų dizainerių tapetai, užtikrinantys ilgalaikę eksploataciją. Plati modelių, spalvų, dizaino ir raštų pasiūla atitiks individualius pirkėjų poreikius ir įgyvendins svajonių namų viziją. Nepamirškite pasidomėti, kokių priemonių reikės tapetų klijavimui, kokie yra jų priežiūros darbai. Kad būtumėte tikri apdailos darbų profesionalumu, siūlome bendrauti su šios srities ekspertais, kurie atliks tapetų klijavimo darbus. Savarankiškas kambarių atnaujinimas, ypač neturint tinkamos patirties, gali tapti brangiai kainuojančių klaidų priežastimi, pareikalauti papildomų išlaidų ir daugybės laiko.