Kai vienas veido bruožas pakeičia viską

Eglė neneigia – plastinės operacijos tikrai daro stebuklus, ir ji to neketina slėpti. Apie lūpų putlinimą galima pasiskaityti plačiau čia. Kodėl mergina pasirinko tokį kelią, kada vietoje natūralaus grožio teko rinktis plastinę chirurgiją?

Visą laiką veide trūko akcento

Chirurgijos paslaugos visiemsKaip sako Eglė – ji save tikrai mylėjo, ir būtent dėl to leido save pamalonininti geriausiais dalykais, tarp to ir lūpų plastika, implantais. „Daug žmonių man sakydavo, ir kitiems taip sako: pamilk save, mylėk save tokią, kokia esi. Jeigu jautiesi negraži, tai čia psichologinė problema, turi save mylėti tokią, kokia esi. Tik įdomu, kad tokius žodžius visuomet tardavo gražuolės, atrodančios kaip iš žurnalų viršelio. Po kiekviena jų nuotrauka socialiniuose tinkluose nuvilnydavo šimtų žmonių „patinka“ paspaudimų bangos bei pasidalijimai, komentarai. Lengva kalbėti, kai esi iš tiesų gimusi graži. Tačiau ne viską ir jos gavo iš gamtos, kai kuriuos dalykus įgijo. Pavyzdžiui, mokėsi rašyti, skaičiuoti. Gal kitiems klasiokams vaikystėje tą pavyko padaryti greičiau, nes jie buvo gabesni, tada jos stengėsi daugiau. O kitos gi buvo linkusios į apkūnumą, taigi, susitvarkė mitybą, pasistengė valgyti daugiau sveiko maisto, kuris būtų maistingas ir iš gamtos. Ir joms niekas juk nesakė: pamilk save tokią, kokia esi, būk nutukusi. Arba: mylėk save beraštę ir nemokančią sudėti dviejų prie dviejų, nes tave tokią sukūrė gamta. Ne, joms buvo pasakyta stengtis daugiau, labiau, kiečiau. Nors čia ir sakyti nėra ką, ir taip viskas aišku! Tai kodėl tai, ką man pagailėjo gamta, ir kas objektyviai yra netaisyklinga, negražu, turiu pamilti ir dievinti? Standartai yra tamprūs, bet riboti. Mums gražu tai, kas simetriška, proporcinga, ryšku. Mano veidas visada buvo labai blankus, negražių grubių bruožų, o lūpų aš išvis beveik neturėjau – tik burną“, – prisimena Eglė.

Nustatė, kad lūpos – būtų geriausias akcentas

Chirurgai pripažino, kad labiausiai veidą pagražintų akcentas ant lūpų. Mat būtent ten ir trūko kažkokio ryškesnio akcento, ten jis būtų geriausiai tikęs. O mergina, visiškai neturinti lūpų, atrodė tikrai keistai. Pasirinko implantus, o ne injekcijas, nes žinojo, kad rezultato nori ne porai metų, o visam gyvenimui.

Rezultatai pribloškė

Nereikėjo laukti ilgai, kad visi pradėtų girti merginą ir sakyti, kad jos grožis tiesiog pribloškia. Ir Eglė sakė, kad jai tų komentarų nereikia – ji ir pati žinojo savo problemą, todėl ją ir ištaisė.