Nepavykę skalbimo bandymai

Nereikia nieko kaltinti, jeigu skalbimas nepavyko, jau geriau ieškoti problemos priežasčių ir bandyti ją išspręsti. Gal skalbimo mašinų remontas Vilniuje jau reikalingas jūsų skalbimo mašinai, gal nemokate naudotis, gal priemonių ne tokių ir ne tiek, kiek reikia pripylėte. Yra apie ką pagalvoti, kai apžiūrinėjate savo sugadintus išskalbtus drabužius. Kad ir kaip bebūtų, verta apžvelgti, kokios gali būti blogiausios skalbimo pasekmės.

Balti drabužiai nusidažė įvairiomis spalvomis

Sugedusi skalbimo mašinaTipinė situacija, ne kartą vaizduota komiksuose, komedijose ir rimtuose filmuose. Turite puikių drabužių, pagaliau pasirenkate savo asmeninį stilių, ir štai, išskalbus visi drabužiai nusidažo įvairiausiomis spalvomis. Pasveikinti savęs šiuo atveju nėra už ką, kadangi esate pats kaltas. Įdėjote su baltais ar šviesiais rūbais kažką ryškesnio ir dažančio. Patarimas būtų pirmiausia, jeigu nusipirkote naują rūbą, pabandyti jį paskalbti atskirai vieną ir įsitikinti, kad jis tikrai negadina jūsų garderobo. Ir tik tuomet, kai būsite tikri, kad viskas čia gerai, bus galima tą nedažantį rūbą mesti į bendrą skalbinių krūvą. O šiaip rūbus vertėtų pagal atspalvius visus ir skalbti atskirai.

Marga palaidinė pati save sudažė

Kartais nereikia jokių papildomų rūbų, kad drabužis būtų sudažytas. Štai viena mergina neseniai demonstravo, kaip įvairiai nusidažė jos ryškiaspalvė palaidinė. Ji buvo juodos spalvos su spalvotais taškeliais. Audinys tikrai gražus – tačiau tik iki pirmojo skalbimo. Po jo mergina jau turėjo pripažinti, kad skalbė per aukštoje temperatūroje. Aišku, kilo ir klausimas, tai kaip apskritai reikėjo skalbti, kad būtų viskas gerai. Kadangi kol kas matėsi, jog palaidinė visa susidažė pati iš savęs, ir gal jai pakanka tiesiog vandens, net nereikia karšto.

Susitraukė megztiniai

Dar kartais drabužiai susitraukia. Dažniausiai tai nutinka megztiems rūbams, ypač vilnoniams. Beje, megztiniai yra tarsi guminiai – tai jie susitraukia, tai jie ištąso, kokių jų tik nebūna. Tad jeigu norėtumėte pakeisti savo megztinio dydį, galite jį tiesiog išskalbti karštame vandenyje ir pasižiūrėti, kas nutiks – ar susitrauks, ar išsitampys. Tačiau čia yra eksperimentas ir jūs negalite prognozuoti, kas gausis.

Suplyšo užuolaidos

Skalbiant su mašina labai stipriomis priemonėmis, taikant greitą skalbimą, džiovinant džiovyklėje ir naudojant pačią greičiausią centrifugą, galima netekti savo mylimų trapių skalbinių. Pavyzdžiui, gali suplyšti lengvutės tiulo užuolaidos. Ir nuo tada turėsite jas suplėšytas lyg Helovino vakaro kraupiosios nuotakos nuometą ir suknelę.