Naujas būstas Palangoje – investicija, kuri atsipirks

Sparčiai auganti nekilnojamojo turto rinka gręžiasi į kurortinius miestus. Naujas būstas Palangoje šiuo metu laikomas viena patraukliausių investicijų. Nepriklausomai nuo to, ar galvojate apie namus savo šeimai, ar apie būstą nuomai, naujos statybos projektai siūlo praktiškus sprendimus kiekvieno pirkėjo poreikiams. Tiesa, kad pasirinkimu netektų gailėtis, būtina vadovautis logika. Nekilnojamojo turto ekspertai pataria, į kuriuos aspektus reikėtų atsižvelgti, jei nusprendėte investuoti į būstą pajūryje.

Svarbiausia – jus supanti vieta ir aplinka

Būstas PalangojeVisų pirma – vieta. Tai esminis būsto pasirinkimo aspektas, gyvenant pajūryje. Jei ieškote namų savo poreikiams arba galvojate apie brangesnę būsto nuomą, siūlome rinktis būstą, esantį ramioje kaimynystėje. Gyvenimas šalia didžiųjų kurortinio miesto gatvių gali tapti gana varginančiu pasirinkimu, ypač tuomet, jei nemėgstate triukšmo. Iš kitos pusės, prie didžiųjų gatvių esantys būstai turistams siūlo geriausias susisiekimo sąlygas. Tiesa, paprastai aktyvų miesto ritmą renkasi jauni, aktyvūs ir energingi žmonės, tuo tarpu ramybės išsiilgusiems turistams ar ramios gyvenamosios vietos ieškantiems pirkėjams siūlomi gamtos pašonėje įkurti NT projektai, kurie leis mėgautis ramybe ir tyla.

Kokiu tikslu perkate būstą?

Praktika rodo, kad naujas būstas Palangoje paprastai perkamas kaip vieta, skirta reguliarioms šeimos atostogoms, tačiau tuo metu, kai butas yra laisvas, jis tampa papildomu pajamų šaltiniu. Patogioje kurortinio miesto vietoje esantys namai tampa patraukliu sprendimu poilsiautojams, ieškantiems komfortiško būsto nuomai. Kadangi nuomos kaina nuolatos auga, net ir minimalus užmokestis už butą gali nešti pelną. Jei būstą perkate ne nuolatiniam gyvenimui ir galvojate apie nuomos paslaugas, pagalvokite apie būsto kvadratūrą. Galbūt šiuo atveju verta investuoti į mažesnės erdvės butą, kuris sulauktų didesnio turistų dėmesio? Žinoma, visuomet galima įsigyti itin prabangius ir erdvius namus, tačiau toks būstas bus orientuotas į didesnes pajamas gaunančius poilsiautojus, o tai reiškia – į mažesnį (tačiau geriau apmokamą) nuomos srautą.

Statyba – kokybė, funkcionalumas ir estetika

Kad būtumėte patenkinti priimtu sprendimu, rinkitės aukštos kokybės naujos statybos namus, kurie užtikrins optimalų estetikos, funkcionalumo ir kokybės santykį. Siūlome pasidomėti atskirų NT projektų vystytojų patirtimi, statybai naudojamomis medžiagomis, apdailos sprendimais. Investuodami į kokybę visuomet išlošite – tokie namai ilgą laiką išlaiko savo vertę, užtikrina patogesnį, saugesnį ir komfortiškesnį gyvenimą, be to, yra kur kas palankiau vertinami nuomininkų.