Vienos festivalio palapinės parengimas

Anksčiau nesuprasdavau, kodėl festivalių rengėjams kartais kažkas siūlo oro kompresorius. Tačiau iš tiesų visada būdavo ir daugiau dalykų, kurie tik tada, kai imi organizuoti savo festivalį. Taigi, štai kiek daug visokių reikalų atsirado tuomet, kai teko pradėti patiems rengti festivalį.

Prireikė kompresoriaus ir generatoriaus

Taigi, sudėtingiausia visada yra tai, kas svarbiausia. O kai gamtoje darai festivalį, labai svarbu, kad būtų kompresorių nuoma ir viskas tinkamai paruošta. Taigi, su kompresorių nuoma jau gauname iškart labai svarbų vieną daiktą. Tačiau taip svarbu yra ir kitas dalykas: generatorius, nes jo reikia būtent elektrai palaikyti.

Tikras vargas su palapine

Daugiausiai vargo buvo su palapine, kurią pirkome pigiausią iš Lenkijos. Kaip gerai, kad spėjome 2 dienos iki festivalio ją išsibandyti ir sužinoti, kad nusipirkome visišką šlamštą. Taigi, su ta palapine nutiko taip, kad pirmą kartą ją pastačius, ši iš karto nugriuvo. Tada teko ją statyti antrą kartą jau su sutvirtinimais: pirkome ir pylėme smėlio maišus, daug kitų dalykų teko padaryti, kad tik viskas būtų kuo geriau. Galiausiai palapinę pastatę susidūrėme su siaubingu lietumi, kuris tiesiog viską griovė, supo ir atrodė, kad palapinė su visais žmonėmis išskris už miško. Taigi, nutarėme, kad jau ir nebandysime jos kažkaip kitaip sutvirtinti – tiesiog išleisime daugiau pinigų ir nusipirksime kitą, daug geresnę.

Ne viskas buvo gerai ir su stalais

Tuomet teko sugalvoti, ką daryti su stalais, kadangi ir šie, paaiškėjo, nebuvo tokie, kokių tikėjomės. Dalis stalų iš tikrųjų vos laikėsi. Mums juos paskolino, taigi, gavome nemokamai, o kiek visgi jie kėlė problemų. Ir atsivežti juos buvo sunku. Supratome, kad jau geriau būtume ne tokius stalus pasirinkę, o kažką kito, kas būtų patvariau, ir kainavę daugiau, ir vežtis nereikėtų – viskas daug paprasčiau. Taigi, su stalais teko pasiruošti, ir galiausiai viskas vis tiek buvo gerai.

Vanduo ir vėjas visko vos nesužlugdė

Žinoma, per festivalį ėmė pilti lietus, nors atrodė, kad tokio jau tarsi nesulauksime. Na bet juk festivalis nebūtų festivalis, jeigu netektų patirti netikėtumų. Labai saugojome kompresorių ir generatorių, nes kompresoriaus nuoma įpareigojo laikytis saugumo ir grąžinti įrangą sveiką, nepakenkus jai, kitaip reikėtų atlyginti nuostolius. Laimei, buvo daug supratingų žmonių, kurie tiesiog labai gerai elgėsi ir nekėlė jokių ambicijų, bei patys siūlėsi ateiti į pagalbą.