Skirtingi vaško depiliacijai tipai

VaskasDepiliacija pati iš savęs yra pakankamai nemalonus reikalas, galintis sukelti skausmą ir sudirgimą, tačiau ne ką mažiau komplikuota procedūra gali būti ir depiliacijos vaško pasirinkimas, kadangi asortimentas šiais laikais yra labai platus. Vaskas depiliacijai nėra vienodas – jų egzistuoja įvairiausių. Tiesa, jie visi iki vieno buvo sukurti su viena mintimi galvoje – padėti jums pašalinti plaukus nuo kūno. Tradicinis vaskas depiliacijai gali būti suskirstytas į dvi pagrindines kategorijas – švelnų ir grubų, todėl išsirinkti ne taip ir sunku. Visi sunkumai prasideda tuomet, kai į pasirinkimo ringą įžengia ir visos papildomos kategorijos, vaško produktai ir pan. Ypatingai opus klausimas yra kokį vašką rinktis labai jautrioms vietoms, pvz. bikini zonai. Norėdami padėti jums išvengti šių sunkumų ir pasimetimo, sukūrėme šį straipsnį kuris turėtų atsakyti į pagrindinius klausimus apie vašką depiliacijai – kokį pasirinkti, kaip jį naudoti ir t.t.

Šiltas ir švelnus vaškas

Vaskas depiliacijai gali būti šiltas ir švelnus, todėl intuityviai manoma, jog būtent toks vaškas geriausiai tiks jautriai odai ir sukels mažiausiai skausmo. Kaip bebūtų, tai nėra tiesa. Šis vaškas naudojamas kartu su depiliacinėmis juostelėmis. Jis yra pašildomas ir kadangi yra gan skystas, tepamas ant kūno. Depiliacinė juostelė kartu su šiuo vašku gerai prikimba prie kūno, todėl pašalina net ir mažiausius plaukelius. Tiesa, tai taip pat reiškia, jog šis vaškas gerai prikimba ne tik prie plaukelių, bet ir prie odos, todėl depiliacija tokiu būdu yra efektinga, bet pakankamai skausminga. Be to, kadangi vaškas stebėtinai gerai kimba prie odos, jo nepatartina naudoti du kartus toje pačioje vietoje. Toli gražu ne kiekvieno oda yra pasirengusi tokiam išbandymui – jautresnės odos savininkai gali kankintis nuo išbėrimo, paraudimo ar net patinimo, todėl rekomenduojame šį vašką pasibandyti ant nedidelio kūno ploto ir tik gavus gerus rezultatus depiliuoti didesnę dalį odos.

Šiltas ir grubus vaškas

Grubus vaškas naudojamas tada, kai reikia pašalinti plaukus kurie yra storesni ir tankesni. Prieš naudojimą vaškas turi būti pašildomas, o po truputėlį vėsdamas jis kietėja. Be to, naudojant šį vašką, nereikia jokių papildomų priemonių, kadangi pats sukietėjęs vaškas tarnauja kaip depiliacinė juostelė. Lyginant su švelniu vašku, grubus vaškas turėtų būti tepamas storesniu sluoksniu. Taip yra todėl, jog nenaudojama depiliacinė juostelė ir vaškas turi būti pakankamai tvirtas tam, jog nesuskiltų plėšimo metu.