Kaip atrodo bioetanoliu kūrenami lauko židiniai?

Bioetanolis yra plačiai naudojamas biožidinių kūrenimui – tai ekologiškas kuras, kuris neišskiria jokių žmogaus sveikatai ar aplinkai pavojingų medžiagų. Nors biožidiniai dažniausiai montuojami vidaus patalpose, sparčiai populiarėja ir lauko židiniai, suteikiantys itin plačias dizaino pasirinkimo galimybes. Toks židinys tampa išskirtiniu eksterjero sprendimu, suteikiančiu gyvenamajai aplinkai dar daugiau žavesio ir jaukumo. Kadangi biožidiniai gali būti lengvai pernešami iš vienos vietos į kitą, šaltuoju metų laiku šie židiniai dažniausiai atsiduria namuose ir tampa komfortišku žiemos aksesuaru.

Kam skirti bioetanoliu kūrenami lauko židiniai?

Lauko židiniaiBioetanoliu kūrenami lauko židiniai puikiai tinka terasoms, privačių namų kiemams, viešbučiams, restoranams, lauko kavinėms, parodoms ar kitoms gyvenamosioms, viešosioms ir komercinėms erdvėms. Dėl savo stilingos išvaizdos šie židiniai traukia aplinkinių dėmesį ir visai erdvei suteikia rafinuotos elegancijos. Žaidžiančios ugnies grožis suteikia jaukumo ir nuteikia ypatingai maloniai, ypač orams kiek atvėsus.

Tai saugūs, lengvai įrengiami lauko židiniai, kurie puikiai tinka ten, kur lankosi daug žmonių. Taikant pažangius technologinius sprendimus, užtikrinamas ilgas biožidinių degimo laikas, leidžiantis liepsna mėgautis pakankamai mažomis kuro sąnaudomis. Degant biožidiniams nesusidaro jokie dūmai ar pelenai. Tai aplinkai draugiškas sprendimas, kuris puikiai atrodys bet kurioje aplinkoje. Be to, kadangi šie židiniai yra lengvai įrengiami ir pernešami iš vienos vietos į kitą, jie puikiai tiks ne tik laukui, bet ir uždaroms patalpoms, kas tampa ypatingai aktualu šaltuoju metų laiku, kai židiniai pernešami iš kiemo į namus.

Lauko židinių valdymas ir dizaino galimybės

Populiariausiųjų gretose išlieka automatiniai lauko židiniai, kurie yra reguliuojami nuotolinio valdymo pulteliu arba naudojant specialią programėlę. Tai leidžia itin lengvai ir paprastai židinius įjungti ir išjungti, reguliuoti liepsnos intensyvumą. Primename, kad net ir būdami itin saugios konstrukcijos, biožidiniai turėtų būti montuojami laikantis visų saugumo instrukcijų, išlaikant atitinkamą atstumą nuo degių medžiagų.

Biožidinių apdailos sprendimai gali būti labai įvairūs, naudojant akmenį, stiklą, metalą, dekoratyvinį betoną, įvairiais apdailos plokštes ir kt. Plačios dizaino galimybės leidžia rinktis iš išskirtinai plačios lauko židinių pasiūlos, derinant juos tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus eksterjero. Be to, atsižvelgdami į individualius pageidavimus, dizaineriai siūlo ir įvairių matmenų židinius, užimančius tiek itin didelį plotą, tiek kompaktiškai įsiliejančius į bendrą lauko erdvę.