Jaukią atmosferą kuriantys šviestuvai

GalerijaNe vieną dešimtmetį šviestuvai tarnarvo ne tik kaip funkcionali interjero detalė, suteikianti patalpoms apšvietimą, tačiau ir kaip patalpų aksesuaras, puošmena. Šiandien taip pat net paprasčiausias šviestuvas gali padėti papasakoti jūsų namų istoriją ir padėti sukurti norimą atmosferą. Dažniausia emocija, kurią šviestuvų pagalba siekia išaukti namų šeimininkai – tai jaukumas, kuris iš karto asocijuojasi su šiek tiek blankia, neryškia šviesa, todėl dideli sietynai čia netiks, tačiau pabandysime išskirti keletą idėjų, kurios gali suteikti namams jakumo.

Jaukumas, tvyrantis ore

Pasitelkus kūrybiškumą ir lakią fantaziją namų jaukumą galima sukurti net su paprasčiausia lempute, o kartais net pasirinkus visai kitas alternatyvas. Jei nesiseka kurti, internete interjero idėjos namams pasižymi didele gausa nuotraukų, kuriose galėsite atrasti sau tinkamą variantą arba iš skirtingų idėjų sudėlioti sau artimiausią.

Grįžtant prie šviestuvų, kurie neabejotinai suteikia namams jaukumo, niekada nesuklysite pasirinkę toršerą ir pastatę jį sveitainėje ar miegamajame. Toršero šviesa paprastai nebūna ryški ir apšviečianti visas patalpas, tačiau toršerai yra be galo funkcionalūs šviestuvai, norint šaltą žiemos vakarą įsisukti į storą pledą ant minkštos sofos ir skaityti mylimiausią knygą, krenant blausiai toršero šviesai.

Tinkamai išnaudojus sieninius šviestuvus galima sukurti itin jaukią atmosferą namuose, papasakojant savo namų istoriją. Nukreipkite sieninis šviestuvus ten, kur jie apšviestų svarbų ir šiltą namų akcentą, pavyzdžiui šeimos fotografiją ar pirmąją gitarą, kuri sukelia galybę sentimentų. Vakare grojant ramiai muzikai bei sieniniams šviestuvams išryškinant sentimentaliausius namų akcentus sukursite jaukią ir širdžiai mielą atmosferą.

Būkite kūrybiški, interjero idėjos namams gali būti sukurtos iš netikėčiausiu dalykų. Lempučių šviesa neginčytinai yra vienas svarbiausių kalėdinės nuotaukos ir jaukumo kūrėjų, tačiau ar būtina jas nuimti ir padėti atgal į dėžę iki kitų kalėdų? Šiandien ypatingai populiarios spalvotų medvilninių kamuoliukų girliandos su kuriomis negali konkuruoti jokie šviestuvai. Girliandos nekelia asociacijos su kalėdomis, todėl galite jas naudoti bet kada – tai jaukūs, blankios šviesos kamuoliukai, kurie privers jus atispalaiduoti ir nusiraminti ir tiks bet kokiame namų kambaryje.