Automobilių nuoma

NuomaNe visada paprasta pasirinkti įmonę, kur nuomotis transporto priemonę, kada jos prireikia. Automobiliu nuoma Vilniuje bei kituose miestuose ir miesteliuose yra populiari. Daugelis atvykę iš užsienio neįsigyja automobilių nuosavų, o kreipiasi į nuomotojus. Laikinai prireikus nuosavos transporto priemonės, tai bene geriausias sprendimas. Išsinuomoti galite greitai, paprastai ir patogiai. Rekomenduojama iš anksto rezervuoti, kadangi gali nebūti pageidaujamo automobilio, ypač sezono metu. Pasiūlymų galite rasti daug, ne vienas nuomininkas siūlo savo teikiamas paslaugas. Patariama nesirinkti transporto priemonių, kurios yra senos, nors kaina gali būti ir labai maža. Nereikėtų pamiršti, kad ne naujas automobilis gali sugesti kelyje ir sugadinti jums kelionę. Rinkitės tik naujas transporto priemones, tokias jums mielai pasiūlys NEORENT. Čia rasite 2012 metų automobilius ir naujesnius. Įmonė yra populiari klientų tarpe, turi nemažai gerų atsiliepimų. Siūlomas platus asortimentas, tikrai galėsite pasirinkti. Rezervuoti pageidaujamą automobilį nuomai galėsite patogiai, tai neužtruks daug laiko. NEORENT siūlo savo paslaugas tiems, kurie nori sutaupyti laiko ir ieško komforto.

Rekomenduojama pasirinkti nuomai transporto priemones, kurios turi visus reikiamus draudimus. Nereikėtų pamiršti, kad nuomos laikotarpiu galimi auto įvykiai ir nebūtinai dėl jūsų kaltės. NEORENT gali pasiūlyti transporto priemones nuomai, kurios turi KASKO, CA transporto priemonių valdytojų draudimus. Svarbu yra tai, kad suteikiama pagalba kelyje, kuri papildomai nekainuoja. Jei nenorite patys vairuoti, įmonė mielai pasiūlys automobiliu nuoma Vilniuje ar kitoje vietovėje su vairuotoju. Tai daugeliu atveju yra patogu, daugelis klientų tai pasirenka.

Išsinuomotu automobiliu galite važiuoti ten, kur jums reikia. Daugelis nuomojasi darbo reikalais, dažniausiai tai būna verslininkai, kurie laikinai atvyksta iš kitų šalių. Visada yra patogiau turėti nuosavą transporto priemonę, nei naudotis viešuoju transportu, nors daugelyje Lietuvos didžiųjų miestų jis yra patogus. Išsinuomoję transporto priemonę galėsite važinėti ne tik Lietuvos teritorijoje, bet ir už jos ribų. Kiekvieną kartą nuomojantis automobilį yra pasirašoma nuomos sutartis. Reikėtų atidžiai perskaityti visus punktus, o jei kyla klausimų visada klausti. Nereikėtų pamiršti, kad nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Atkreipkite dėmesį ne tik į standartiniu šriftu parašytą tekstą, bet ir į smulkesniu, kadangi tai gali būti, taip pat, svarbi informacija. Pavyzdžiui, kuriose vietovėse galioja draudimas. Nerekomenduojama skubėti ir neperskaičius sutarties punktų nuomotis automobilį. Nedažnai, tačiau pasitaiko nesusipratimų tarp nuomotojų ir nuomininkų. Kiekviena įmonė nori, kad klientai liktų patenkinti, o prireikus kreiptųsi vėl ir rekomenduotų kitiems.

Tags: