Kelios originalios idėjos dirbtinės žolės panaudojimui

Klausiate, kodėl dirbtinė žolė, jei aplinkui yra apsčiai natūralios, kuri dygsta savaime ir, kurios nereikia įrenginėti? Atsakysime, visų pirma, norint turėti gražią veją šalia namo, kieme, ji savaime nedygsta. Ją reikia pasėti tinkamu metu, patręšti, jeigu norite, kad kiemo žolė būtų vešli ir atrodytų gražiai. Taigi, dirbtinės žolės privalumas, kad ir kur įsirengsite, jos nereikės laistyti, sėti, tręšti ir pjauti. Užteks retkarčiais nurinkti šiukšles ir dulkių siurbliu nusiurbti dulkes.

Žolė ant stogo

Dirbtinę žolę galima įrengti beveik visur. Ji puikiai tiks ant lygaus namo stogo. Natūraliai žolei užauginti reikėtų žemės, o dirbtinei – nereikia. Lieka surasti kokybišką produktą ir profesionalus, kurie ją įrengs. Pasigrožėti saulėlydžiu ant stogo, su vyno taure ir mylimu žmogumi šalia galėsite ne tik vasarą, bet jau vos atšilus orams, ankstų pavasarį. Ar rudenį, kai gamta bus pasipuošusi rusvais atspalviais.

Dirbtinė žolė tarp plytelių

Galvojate, ką įdomaus sugalvojus savo kieme? Norite kažko neįprasto, nematyto? Išdėliokite akmens plyteles ir palikite tarp jų vienodus tarpus. Šiuos tarpus užpildykite dirbtine žole. Tokiu būdu dekoruodami, galite sugalvoti įvairiausių raštų. Pavyzdžiui – sukurti rombus, tarsi šachmatų lentoje, vieni rombai būtų plytelės, o kiti – dirbtinė žolė. Sukursite visą šachmatų lentą savo kieme.

Dirbtinė žolė gali būti ir tiesiog kieme, vietoje natūralios, balkone, taip pat ant laiptų, baldų, sienų, lubų. Jeigu jūsų name miegamajame ar svetainėje yra atskiras išėjimas į lauką, prie įėjimo galite įrengti dirbtinę žolę. Tegul tai bus poilsio kampelis, kuriame vasaros rytais galėsite gerti kavą ar įkvėpti gryno oro prieš miegą vakare.

Kad ir kokį sprendimą sugalvosite, svarbu pasirinkti kokybišką produktą, kuris jus džiugins ilgus metus. „Svajonių Vejos“ pristato aukštos kokybės dirbtinę žolę „Royal Grass®“. Ji nebijo ultravioletinių saulės spindulių, turi dvigubą pagrindą, todėl yra tvirta, atrodo labai natūraliai. Specialistai, išklausę jūsų poreikius padės pasirinkti ir įsirengti tinkamiausią veją.