Dirbtinė žolė ROYAL GRASS®: patikimumas ir kokybė

Kaip žinoti, ar dirbtinė žolė, kurią ruošiatės įsigyti yra kokybiška? Daugelis klientų apie tai sprendžia pagal produkto kainą, tačiau kartais ir nepatvarūs produktai yra pakankamai brangūs. Atskleisime kelias detales, kaip suprasti ar dirbtinė žolė yra patikima, kokybiška ir tvirta.

Dirbtinė žolė ir jos savybės

2003 metais ROYAL GRASS® pradėjo gaminti dirbtinę žolę, kuri buvo skirta naudoti soduose, viešuose parkuose, stogo terasose ir panašiose vietose. Metų bėgyje ji buvo tobulinama ir dabar pasižymi itin aukšta kokybe, kuri buvo pasiekta naudojant naujausias technologijas. Taigi, šios žolės patikimumą įrodo keli faktai:

  1. Naudojamos aukštos kokybės žaliavos, kurių patikimumas buvo patikrintas praktikoje.

  2. Medžiagos, iš kurių gaminama žolė turi atsparumą ultravioletiniams spinduliams, todėl žolės spalva ilgus metus lieka neišblukusi.

  3. Sudėtyje nėra sunkiųjų metalų kaip švinas ar cinkas, bei kitų kenksmingų medžiagų. ROYAL GRASS® žolė yra ekologiška ir nekenksminga vaikams.

  4. Ilgus metus ieškotas ir surastas žaliavų balansas šią veją daro ypač minkštą ir malonią prisiliesti.

  5. Vejos spalva yra taip ištobulinta, jog jos išvaizda beveik nesiskiria nuo natūralios žolės ir tai vienas iš didžiausių ROYAL GRASS® prekės ženklo privalumų.

  6. Dirbtinė veja nereikalauja daug laiko priežiūrai, o tai dar vienas didelis pliusas jos naudai, palyginus su natūralia žole.

2005 metai „Landscape Solutions“, glaudžiai bendradarbiaudamas su „Ten Cate“ R&D įmone, sukūrė V formos pluoštą. Dėl šios formos pluošto žolė ilgą laiką išlieka vertikali. Technologijos dėka „Royal Grass®“ dirbtinė veja yra labiau tinkama intensyvesniam naudojimui nei kita dirbtinė žolė, kuri šios technologijos neturi.