Sportas sodyboje

Manote, kad sodybu nuoma įdomi tik tiems, kas nori švęsti su kalnais maisto ir gėrimų? Klystate. Mes surengėme nerealius sporto mokymus, kurių metu visi šventė taip, kaip švęsti moka tik sportuojantys ir savimi pasitikintys žmonės.

Įkvepiančios istorijos

Įkvepiančioje aplinkoje – nuostabioje sodyboje, toli už miesto, pradėjome planuoti sau gražius dalykus. Kiekviena svajojo, kada pagaliau sulauks tos dienos, kai slaptas mūsų klubas susitiks gražioje vietoje ir pagaliau apsikeis informacija. Kad sodybu nuoma nėra pigi, žino kiekvienas, tačiau mums tokios sumos nei baisios, nei nebaisios. Kai sieki tikslo, niekas nesvarbu, ir tiesiog išsinuomoti sodybą yra būtinybė. Ieškojome tokios vietos, kur būtų labai daug gryno oro, gaivios gamtos, netoliese būtų ir vandens telkinys. Drįstu manyti, kad beveik visada beveik visi ieško vietų, kuriose būtų vandens telkiniai, tačiau mums tai buvo gyvybiškai svarbu, nes vėlesnėje užsiėmimų dalyje, reikėjo jo.

Sportuoju užmiestyjTiksliau, pirmiau vyko užsiėmimai, bet apie juos papasakosiu vėliau. Geriau, kol nepamiršau, pateiksiu informacijos apie tai, kaip mes visos išsipasakojome. Moterys noriai dalijosi savo istorijos. Tos istorijos – neeilinės. Sėkmės, nusivylimo, pastangų. Juk kiekvienai reikėjo labai pasistengti, kol pasiekė svajonę. Todėl džiaugiuosi, kad ten turėjome tiek daug gerų emocijų. Visos sutarė, kad padėjo labai ir sportas, ir subalansuota mityba, tokiu būdu jos pasiekė gerų rezultatų. Tai buvo jau vakarinė dalis sodyboje, kai visos pasakojo apie save, apie savo pasiekimus. Toje dalyje kiekviena buvo tiesiog savimi, kiekviena norėjo parodyti, ką ji pasiekė, pasidžiaugti kitų sėkme. Tačiau mūsų stalas nebuvo nuodėmingas – sultingi, gardūs vaisiai, sultys. Mes mokame švęsti ir be riebių kepsnių.

Mokymai ir naujos strategijos

Pirmoji dalis turėjo pateisinti sodybos poreikį. Ji turėjo būti tokia, kad visos suprastų, jog ne veltui čia važiavo. Išnaudojome gryną orą ir šiltą vasaros popietę. Ilgai sportavome lauke, bėgiojome, darėme žygį, o galiausiai nuostabiai išsimaudėme ežere ir upėje. Tai buvo tiesiog labai malonus dalykas ir kiekviena bei kiekvienas iš mūsų norėjo atsipalaiduoti. Visada smagiau eiti šokti, valgyti, gerti, kalbėtis, kai jau būni kažkiek energijos išleidęs lauke, geros, sveikos mankštos metu. Tad tikrai džiaugiausi šia puikia galimybe pajausti, kaip juda raumenukai. Vėliau visos moterys buvo patenkintos, nė viena dėl nieko nesigailėjo. Aš džiaugiausi, kad pavyko suorganizuoti tokį renginį, koks visiems ilgai atordys kaip vienas geriausių.