Naujos statybos būstas miegamajame mikrorajone: privalumai ir trūkumai

Gyventojų poreikiai yra skirtingi. Tai suprasdami nekilnojamojo turto vystytojai siūlo įvairius NT projektus, atitinkančius išrankiausiųjų poreikius. Naujos statybos būstas šiandien sutinkamas tiek centrinėse didmiesčių gatvėse, tiek miegamuosiuose rajonuose. Miesto centras dažniausiai žavi jaunus ir aktyvius žmonės, o daugiau nutolę namai – jaunas šeimas ir pirkėjus, vertinančius tylą ir ramybę. Tiesa, gyvenimas miegamuosiuose rajonuose turi ir savų trūkumų, kuriuos reikėtų objektyviai įvertinti prieš priimant sprendimą pirkti.

Kokybiškas naujos statybos būstas miegamajame mikrorajone – ramybė ir komfortas

Nauji butaiVienas svarbiausių naujos statybos būsto, įkurto miegamajame didmiesčio mikrorajone, privalumų yra itin aukštos komforto sąlygos. Daugiabučių namai, statomi atokiau nuo didžiųjų miesto gatvių, leidžia mėgautis privatumu, jaukiu laiku su šeima ar draugais. Paprastai tokie daugiabučiai statomi šalia parkų, upės ar kitų pasivaikščiojimo erdvių, turi savo vidinius kiemus, kuriuose gali žaisti vaikai, ir kuria glaudžias bendruomenes. Šiuo metu ypatingai populiarėja mažaaukštės statybos projektai ir kotedžai, leidžiantys mėgautis maksimaliu privatumu, patogiomis gyvenimo sąlygomis ir iki smulkmenų išpuoselėta gyvenamąja aplinka. Beje, pastarasis aspektas sulaukia ypatingo NT vystytojų dėmesio, kadangi šiuolaikinis pirkėjas vertina ne tik tai, kas yra už jo privataus buto sienų, bet ir tai, kokia gyvenamoji erdvė ji supa. Vis daugiau dėmesio skiriama galimybei šalia turėti kavines, restoranus, prekybos erdves, siekiant taupyti gyventojų laiką ir išvengti kelionių į centrines miesto gatves.

Ar gyvenimas miegamuosiuose mikrorajonuose turi trūkumų?

Nors stilingai įrengti miegamieji mikrorajonai šiuo metu sulaukia itin didelio pirkėjų dėmesio, negalima paneigti ir tam tikrų šio sprendimo trūkumų. Visų pirma, kokybiškas naujos statybos būstas pareikalaus gana didelių išlaidų, ypač tuomet, jei galvojate apie didesnės kvadratūros namus, mažaaukštės statybos projektus ar kotedžą. Tuo pačiu neišvengiamai susidursite su jūsų laiko reikalaujančiomis kelionėmis į miestą. Tai gali kelti itin daug nepatogumų, jei turite vaikų, kuriuos norite vežti į toliau esančią mokyklą ar užklasinės veiklos užsiėmimus, jei jūsų darbas yra gerokai nutolęs nuo jūsų gyvenamosios vietos arba mėgstate vakarus leisti mieste su draugų kompanija. Nors naujieji projektai siūlo ne tik patogias galimybes keliauti privačiu transportu, bet ir išplėtotus viešojo transporto sprendimus, laikas praleistas kelyje ar susidarančios transporto spūstis gali tapti tikru išbandymu jūsų kantrybei.