Kodėl verta kreiptis į šiukšlių išvežimo paslaugų teikėjus?

Nesvarbu, kokius darbus planuojama atlikti – statybos, apdailos ar remonto, bet kuriuo atveju būtina numatyti ne tik šių darbų eigą, bet taip pat ir tai, kur bus išmetamos atliekos. Legalių galimybių yra ne taip ir daug: gali būti pasirenkamas atliekų išvežimas, arba užsilikusias šiukšles galima išvežti patiems į specialios paskirties aikšteles. Nors neretai manoma, kad pastaroji pasirinkimo galimybė gali būti gerokai pigesnė, tačiau ji pasiteisina tikrai ne visada. Dėl tam tikrų priežasčių visuomet yra palankiau kreiptis į atliekas tvarkančias bendroves – netrukus aptarsime pačias svarbiausias. Taigi, kodėl ne visada yra naudinga atliekas išvežti patiems?

Didelių pastangų reikalaujantis darbas

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad atliekų išvežimas yra labai paprastas ir atidumo nereikalaujantis darbas, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Jei atliekos yra kaupiamos tiesiog statybų aikštelėje, jos tvarkymas gali tapti tikrai sudėtingas, o tuomet, jei šiukšlės yra kraunamos tiesiog rankomis, tai gali pareikalauti tikrai nemažai laiko (per valandą galima pakrauti maždaug kubinį metrą statybinių atliekų). Jei nusprendžiama kreiptis į atliekų išvežimo paslaugas teikiančias bendroves, šių darbų atlikimas tampa gerokai greitesnis ir paprastesnis, taigi, tikrai verta pagalvoti apie tokią galimybę.

Atliekų išvežimas – UAB Švarista.

Gali prireikti specialaus transporto

Išvežti šiukšles kasdien naudojamu lengvuoju automobiliu tikrai nėra paprasta – į jį įprastai galima pakrauti tik labai nedidelį šiukšlių maišų kiekį. Tam tikrais atvejais gali tekti atlikti ne vieną reisą, kol bus išvežamos visos susikaupusios statybinės atliekos. Kartais yra nusprendžiama išsinuomoti specialų transportą, kuris užtikrintų, kad atliekų išvežimas būtų greitesnis ir sklandesnis, tačiau tai visada reiškia papildomas išlaidas, ko tikrai norėtųsi išvengti. Gana dažnai paaiškėja, kad kreiptis į atliekas tvarkančias bendroves yra gerokai pigiau nei bandyti šiukšles išvežti patiems, taigi, įvertinkite, kiek jums tai kainuos.

Statybų aikštelės tvarkymas

Sutvarkyti statybų aikštelę gali būti gana sudėtinga – ypatingai tada, jei atliekos yra metamos tiesiog ant žemės. Vis dėlto, šį darbą galima paversti kur kas paprastesniu, jei kreipsitės dėl statybinių konteinerių nuomos. Pasirinkus šią galimybę atliekos bus iš karto metamos į joms skirtą vietą, o vėliau tereikės pasirūpinti konteinerių išvežimu ar pakeitimu tuščiais. Kai statybinės atliekos yra rūšiuojamos, jų pridavimas tampa pigesnis, todėl ir atliekų išvežimas pareikalaus mažesnių įkainių. Pasibaigus statybų darbams nebereikės rūpintis statybų aikštelės tvarkymu, nes darbų metu visuomet bus palaikoma švara.