Ko nereikėtų daryti nuomotoje mašinoje

Automobilių nuomaJeigu jums parūpo automobiliai nuomai, turėtumėte susipažinti ir su pagrindinėmis taisyklėmis, rašytomis ir nerašytomis, kaip gi elgtis su ta išnuomota mašina. Tikra tiesa, kad automobiliai Kaune ir kitur yra labai lengvai išnuomojami, jums reikia tiesiog sėsti į juos ir važiuoti, kur reikia. O ir pasirinkimas puikus. Tačiau automobiliai nuomai turi būti grąžinami geros būklės, ir tai būklei užtikrinti jūs turite prisiimti tam tikrą atsakomybę.

Paskolinti mašiną

Ko nerekomenduotume daryti labiausiai – tai paskolinti savo mašiną kitam vairuotojui. Tai gali kartais atrodyti ir nuostabi mintis, bet patikėkite, ji tikrai nėra tokia. Net jeigu pačiam geriausiam draugui, broliui ar tėvui skolinsite, tačiau juk sutartį pasirašėte jūs, visą atsakomybę prisiimate jūs. Jeigu nevažiuojate kartu su tuo, kas vairuos ir kam paskolinsite, jūs nežinosite, į kokias realias situacijas galbūt tie automobiliai nuomai buvo patekę, kažką praleisite. Jeigu vėliau nutiks kas nors blogo, atsiras kokia nors žala, tuomet negalėsite ir paaiškinti nieko apie ją.

Rūkymas

Gerai, kai jau susitarėme, kad išnuomotą mašiną valdysite pats, dar reikia susipažinti su taisyklėmis, ko nedaryti jums patiems su ta mašina. Vienas iš dalykų, kuris tikrai turėtų būti uždraustas, tai rūkymas salone. Jeigu ištisai trauksite vieną po kitos cigaretės, prasmirs salonas. O kvapą iš jo išgauti nepavyks lengvai. Grąžinsite mašiną su cigarečių kvapu – tai kirs jums per piniginę. Juk nuomotojas paskui tą mašiną kam nors kitam nuomos, ir jeigu sklis dūmų kvapas, tai net ir rūkančiam žmogui nesinorės tokios prasmirdusios mašinos.

Maistas ir gėrimai viduje

Valgydami bei gerdami automobilio salone, galite pridaryti vėlgi nemažai žalos. Galite palieti pieno kokteilį, išbarstyti salotas ar dar ką nors. Liks ir kvapas, ir dėmės, ir šiukšlės. Taigi, nuomotas automobilis ir skiriasi nuo jūsiškio tuo, kad šį turite saugoti labiau, nes jis gi ne jūsų, jis tik paskolintas.

Gyvūnai

Negalime sakyti, kad griežtai draudžiama vežti gyvūnus automobilyje, kurį išsinuomojote. Gal vieni gyvūnai nieko nepakenks. Tarkime, koks trumpo kailio juodas šunelis tamsiame salone, visiškai išauklėtas. O jeigu vešitės kokį nors baltą ilgaplaukį didžiulį labrodorą, dar nemokantį sulaikyti šlapimo? Tuomet visas salonas bus kaip pūkais nuklotas jo kailiu, ir dar kur nors atsiras jo palikta balutė. Aišku, gyvūnų diskriminuoti nenorime ir galime pasakyti, kad jie tikrai kartais yra švaresni ir už žmones, tačiau tai reiškia, kad gal ir girtų draugų vežioti nuomotais ratais neapsimoka.