Horoskopas rudens ženklams

Šį kartą pateikiami horoskopai trims rudeniniams ženklams – mergelei, svarstyklėms ir skorpionui. Štai ką ateinantį mėnesį žvaigždės siūlo šių ženklų atstovams.

Mergelė

Mergelėms kaip ir anksčiau, taip ir dabar, labai svarbi finansinė, materiali sfera. Žvaigždės sako, kad sektųsi su finansais geriau, jeigu šiek tiek mažiau pasitikėtumėte savimi. Kartais intuicija jus apgauna, ji liepia aiškiai ir tvirtai stovėti už savo poziciją, niekinant kitų žmonių skirtingas nuomones bei galvojant, kad ta išmintis, kurią žinote jūs, yra tikras perlas, ir niekas daugiau nesupranta tokių dalykų. Jeigu norite, kad viskas būtų geriau negu norėtumėte, turite šiek tiek nusileisti ant žemės ir pradėti labiau vertinti žmones, kurie jus supa.

Svarstyklės

HoroskopaiJautrioms ir charizmatiškoms svarstyklėms seksis viskas: ir meilėje, ir piniguose, ir sodo darbuose. Palankus metas auginti krapus, chrizantemas, pomidorus. Pasistenkite laikytis visų nurodymų, kuriuos randate sodininko kalendoriuje – laiku daržoves tręšti, lieti ir negailėti joms saulės. Geriausia, jeigu uždengsite jas plėvele. Geras ženklas – jeigu į jūsų duris pasibels senis Elenkenis ir jums padovanos naujus plastikinius langus. Blogas ženklas – jeigu paslysite ant banano žievės ir krisdami susilaužysite klubo sąnarį.

Skorpionas

Nors pats skorpionas paprastai mąsto, kad horoskopai yra netiesa, tačiau dėl smalsumo vis tiek juos pasiskaito. Visgi, net ir tokių knygų, kaip „Mano pasąmonės galia“ autoriai bei kiti su pasąmonės galia susipažinę psichologai pripažįsta, kad mums labai lengva per akimirką užprogramuoti save. Jeigu perskaitome horoskopą ir pabandome įsivaizduoti, kaip atrodytų mūsų gyvenimas, vadovaujantis horoskope nurodyta programa, tuomet ir nesunkiai nutinka viskas, kas buvo parašyta. Tada ir skorpionas sako – gal visgi horoskopai pildosi, ir nepanoręs aiškintis, kaip visa tai nutiko, gyvena toliau. Taigi, skorpionui šį kartą jau geriau horoskopų būtų išvis nežiūrėti. Nes prognozės danguje ne pačios geriausios.

Visų pirma, kils sunkumų santykiuose. Venerai pasislinkus į kitų planetų šešėlį, nutiks tai, apie ką seniai nenorite nieko girdėti – santykių krizė. Labai blogas ženklas, jeigu einant per lietų pravažiuojanti mašina jus aptaškys. Nedėvėkite baltų kelnių, nes vis tiek liksite šlapias ir purvinas. Geras ženklas – jeigu nepažįstamasis sutiktas asmuo jums padovanos brangų daiktą. Bet grįžkime prie santykių krizės. Kadangi skorpionas visada mėgsta skaudžiai įgelti, to tarsi net nenorėdamas, tai ir santykiuose toks elgesys pagaliau turės tikrąsias savo pasekmes. Vienintelis būdas išsaugoti santykius – pasistengti suvaldyti savo aštrų liežuvį.