Dantų implantavimas: kaina, eiga, ir galimybės

Dantų implantavimas – gana dažnai pasirenkama procedūra, kuri praverčia tada, kuomet tenka atstatyti vieną, kelis ar dar daugiau dantų. Tai yra moderni procedūra, kuri padeda atstatyti visavertę kramtymo funkciją, ir taip pat gali garantuoti normalų sąkandį ir gražesnę šypseną. Ši paslauga nėra labai pigi, todėl nieko nuostabaus, kad dažnai yra ieškoma informacijos, kiek tai gali kainuoti. Pagal tam tikrus raktažodžius, pavyzdžiui, dantų implantavimas kaina, tikrai greitai galima rasti informacijos, kokius įkainius yra nustačiusios įvairios skirtingos klinikos, ir tai gali padėti paprasčiau nuspręsti, kurią kliniką vertėtų pasirinkti. Be jokios abejonės, visada rasite tinkamiausių pasiūlymų, ir galėsite užsiregistruoti konsultacijai.

Kaina priklausys nuo kelių kriterijų

ImplantavimasDantų implantavimo kaina priklauso nuo įvairių veiksnių. Vienas jų yra tai, kokia yra pasirenkama odontologijos klinika. Šiandien tokių klinikų rasime ne vieną ir ne dvi, todėl bus galima įvertinti, kokią kliniką vertėtų pasirinkti. Internetinė paieška pagal raktažodžius dantų implantavimas kaina tikrai padės jums pakankamai greitai atrasti pačias palankiausias pasirinkimo galimybes, ir tuomet beliks įvertinti kitus jums svarbius kriterijus. Teikiamų paslaugų kokybė turėtų būti svarbiau už kainą, todėl pasidomėkite, kaip tam tikrų klinikų paslaugas vertina klientai – kadangi šiandien įvairių atsiliepimų galima rasti tiesiog internetinėje erdvėje, netrukus bus galima rasti pačius geriausius pasirinkimus. Renkantis kliniką taip pat gali būti svarbu ir tai, kokioje vietoje yra įsikūrusi odontologijos klinika bei kaip greitai galima užsirašyti pirminei konsultacijai. Taigi, rekomenduojama tuo pasidomėti – adresą ir kontaktus rasite klinikų internetinėse svetainėse.

Dantų implantavimo eiga

Pirmiausia jums reikės užsiregistruoti konsultacijai, kurios metu bus įvertinta jūsų dantų būklė ir numatoma, kiek implantų bus reikalinga. Jei dantys iškrito ar buvo išrauti gana seniai, tokiu atveju gali būti reikalingas ir kaulinio audinio priauginimas. Tokiu atveju bus numatoma, kada tai gali būti atliekama, ir koks bus naudojamas kaulas (gali būti priauginamas kaulas, paimtas iš kitos žandikaulio dalies arba dirbtinis kaulas). Šio vizito metu numatoma, kada bus kitas vizitas, ir kas jo metu bus atliekama. Antrojo vizito metu bus atliekamas implantavimas arba kaulo priauginimas, o vėliau, kada implantas jau bus prigijęs, bus uždedamas dirbtinis dantis (karūnėlė).

Metalo arba cirkonio keramikos karūnėlės

Kai implantas bus prigijęs, galės būti uždedamas dirbtinis dantis, kuris gali būti pagamintas iš cirkonio arba metalo keramikos. Pirmoji pasirinkimo galimybė itin pasiteisina tada, kuomet implantuojami priekiniai dantys – visada norima, kad jie atrodytų kuo natūraliau, taigi, toks sprendimas gali būti pačiu palankiausiu. Tuo atveju, jei bus implantuojami krūminiai dantys, gali pasiteisinti ir iš metalo keramikos pagaminti dirbtiniai dantys, kurie kainuos pigiau. Visada svarbu įvertinti, kokia pasirinkimo galimybė galėtų būti palankesne, ir tą padaryti galėsite įvertinę didžiausius tokių pasirinkimų privalumus bei trūkumus.

Dantų implantavimas gali pasiteisinti net ir tada, kuomet trūksta ne vieno ar kelių, bet visų dantų. Implantavimui nėra reikalingi atraminiai dantys, taigi, tokia pasirinkimo galimybė gali pasiteisinti iš tiesų dažnai. Visada galima rasti klinikų, kuriose šios paslaugos būtų atliekamos jums palankiausiomis sąlygomis, ir pagal tam tikrus raktinius žodžius, pavyzdžiui, dantų implantavimas kaina tikrai labai greitai galėsite rasti įvairių klinikų nustatytus preliminarius įkainius. Visada galite įvertinti, kas tokias paslaugas siūlo pačiomis geriausiomis sąlygomis, ir tuomet galėsite užsiregistruoti konsultacijai jums patogiu metu. Šio vizito metu gali būti sudaromas darbų planas bei numatoma, kiek tai kainuos.