Apie grožio paslaugas Lietuvoje

Kai Eglei neseniai teko apsilankyti vienoje grožio konsultacijų pas save vadinančią nepriklausomą grožio konsultantę, ji susimąstė, kokios išvis yra grožio paslaugos Lietuvoje, ir kaip šis verslas plėtojasi.

Davė peno mintims

Visų pirma, kaip ir dauguma tokių klienčių, Eglė į šią konsultaciją nuėjo nesitikėdama kažko pirkti. Ji, aišku, kartais perka kosmetiką, kartais jai būna reikalingos bei aktualios ir kokios nors grožio paslaugos. Tačiau mergina sako, kad nėra fanatikė, ir jai nėra būtinas nuolatinis rūpestis savo išvaizdą. O tokias nebūtinas paslaugas kaip manikiūras ar kirpykla, ji apskritai labai retai sau leidžia, dažniausiai tik tam tikromis itin svarbiomis progomis. Taigi, šis apsilankymas taip pat buvo atsitiktinis. Draugė pakvietė apsilankyti ir pasidaryti kelias procedūras veidui. Kadangi Eglė nebuvo bandžiusi, tai sutiko.

Grožio paslaugosTačiau jau sėdėdama ten, ypač į visko pabaigą, ji susimąstė. Juk tai buvo kaip spąstai ir po šios konsultacijos ji tikrai užsinorėjo prisipirkti tos firmos kosmetikos. Nors ji buvo atspari smegenų plovimui, tačiau netikėtai ėmė atrodyti, kad tikrai būtina nusipirkti visus tuos dalykus, būtina padaryti tai tam, kad būtų graži ir dėl to laiminga. Ir net staiga suprato, kad čia nėra viskas taip jau brangu, ir kad ji galėtų sau leisti tai nusipirkti. Kaip tokios grožio paslaugos Lietuvoje ją staiga suviliojo? Juk labai retai būna, kad pirktum dramblį, kai tau jo visai nereikia. Ir tada ji suprato – grožio paslaugos ir ši išvaizdos imperija niekada nemirs. Ir ne be reikalo tiek žmonės, kurie dirba šioje sferoje, yra tikrai turtingi ir gali didžiuotis savo materialine padėtimi. Juk visos moterys vis tiek perka vienokią ar kitokią kosmetiką, naudoja ją. Taigi, esmė ir didžioji užduotis visada išlieka tiesiog išmokti jas persivilioti būtent pas save. Klientų, kaip ir kokioje maisto pramonėje, yra labai daug. Tik reikia padaryti, kad jie pirktų būtent pas jus.

Ar Lietuva – dėkinga vieta šiai rinkai

Ir vis dėlto, baigiantis šiam cirkui, Eglė dar nemažai galvojo, ar tikrai būtent Lietuvoje tokios paslaugos gali būti labai reikalingos. Ar tikrai moterys taip perka čia viską, kaip kad galėtų pirkti kokioje nors Rusijoje ar Amerikoje. Pabaigoje buvo prašoma duoti kontaktus savo mamų, draugių, seserų ir kitų moterų. Tačiau teko sukti galvą, nes atrodė, kad beveik nė viena neturės pakankamai lėšų įsigyti tai kosmetikai.